="> FRiO İnsülin saklama cüzdanı
  Gizlilik ve Güvenlik

Bulunduğunuz internet sitesi (www.frioturk.com) ADVIQUAL END. SAN. TIC. LTD. ŞTI‘a aittir ve bu siteyi ziyaret eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği ADVIQUAL END. SAN. TIC. LTD. ŞTI için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizlerin, bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz ADVIQUAL END. SAN. TIC. LTD. ŞTI tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde ADVIQUAL END. SAN. TIC. LTD. ŞTI tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

ADVIQUAL END. SAN. TIC. LTD. ŞTI, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri,sayfaları, bilgileri, fiyatları, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  FRİO nun AVANTAJLARI

  Reyonlar

  Popüler Ürünler
2 KALEMLİK İNSÜLİN SAKLAMA CÜZDANI
Fiyatı : 122,29 TL +KDV
İndirimli : 139,97 TL KDV Dahil
2 KALEMLİK İNSÜLİN SAKLAMA CÜZDANI
Teflon IZGARA & ÖRTÜ (arkası kendinden yapışkanlı )
Fiyatı : 24,90 TL +KDV
İndirimli : 28,79 TL KDV Dahil
Teflon IZGARA & ÖRTÜ (arkası kendinden yapışkanlı )
Ürün Özellikleri
Fiyatı : 0,00 TL KDV Dahil
Ürün Özellikleri
Teflon IZGARA
Fiyatı : 19,00 TL +KDV
İndirimli : 21,75 TL KDV Dahil
Teflon IZGARA
AdviQual EĞİTİM ÖDEMESİ için TIKLAYINIZ
Fiyatı : 914,50 TL KDV Dahil
AdviQual EĞİTİM ÖDEMESİ için TIKLAYINIZ
Kendinden yapışkanlı Teflon Kumaş
Fiyatı : 14,94 TL +KDV
İndirimli : 17,45 TL KDV Dahil
Kendinden yapışkanlı Teflon Kumaş

  Anket
Üründen memnun kaldınız mı?
HARİKA! Başkalarına da tavsiye ettim
Fena değil
Beklentimi yeterince karşılamadı

Company : ADVİQUAL END. DAN. SAN.TİC. LTD. ŞTİ.
End Date : 20.3.2007
URL : http://www.frioturk.com/
Address : Mevlana Mah. YıldırımBeyazıt Cad. No:23 Ataeli Sitesi Blok:C Daire: 8 BEYLİKDÜZÜ
Telephone : 212 8032882
Email Contact : info@adviqual.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.